W butach przez świat!

Cześć , miło  mi was tu wszystkich przywitać. Blog może ostatnio dość powszechny, jednak ja postaram się was ugościć nie tylko modą ale i moimi marzeniami spełnionymi lub planowanymi.

podróże i moda

Tytuł jest parafrazą programu prowadzącego przez pana Wojciecha Cejrowskiego – on po świecie na bosaka ja jednak pomykam w swoich bucikach.  Podróże to nie jest może oryginalna pasja, ale czemu miałabym się przejmować opinią świata? No właśnie! Szczególnie uwielbiam zwiedzać kraj , w którym żyje. Polska mimo wszystkich waśni i sporów jest piękna i jednego dnia mogę być w górach drugiego nad morzem.

Temat polityki nie jest dla mnie czymś co mogłoby opanować tematykę bloga i nie opanuję – ponieważ to tylko moja skromna opinia. Wracając jednak na właściwe tory – wymyśliłam może nie jakiś wyjątkowy ale jednak challenge w postaci zdobywania miast w szpilkach.

Pomysł myślę ciekawy i będę pragnęła go zrealizować.  O co by chodziło? O to iż prawie całą podróż zrobiła bym w szpilkach i to w jedne parze.

To tylko po to aby udowodnić i sobie i Wam że marzenia można realizować a stawiąc sobie cele staniemy się bardziej zmobilizowani i nastawieni na realizację. Czy ktoś będzie mi towarzyszyć, zdecydowanie tak. Sama nie odważyłabym się kroczyć ulicami nieznanego mi miasta.  A szpilki, ponieważ jak prawdziwa dama chcę pokazywać się z tej kobiecej strony abym nie tylko mogła wyglądać ślicznie ale również wygodnie.

Wspomnę wam tylko, że kobieta w szpilkach dostaje nie tylko gracji ale i odwagi. Myślę że tak przygotowana pozwolę sobie na zdecydowanie więcej.

Chętnie też podzielę się z wami swoimi przygodami tutaj a także na instagramie.  Mam nadzieje że mój styl bycia przypadnie wam do gustu. Na pierwszym planie chciałabym jednak zwiedzić do końca całą Polskę, z zostało dość sporo. Ale wszystko jest w moich możliwościach.

Mam nadzieje że chętnie będziecie tu wpadać i może dzięki mnie przełamiecie swoją niechęć do poróży.

Pozdrawiam