Czy klasyka ma swój urok?

Jak myślicie czy to jak się ubieramy za młodu ma wpływ na to co dzieje się później?

Mi od najmłodszych lat wręcz wmuszano ubieranie się w klasyczne sukienki i do tego pantofelki na słupku. Kiedyś się buntowałam , teraz uważam że to jeden z najlepszych rzeczy jakie mogłam mieć. Ponieważ teraz jestem pewna siebie ale również wiem że wysoka kultura osobista zawsze jest na miejscu i nadal jest bardzo cenionym elementem.

różowa sukienki i szpilkiPierwszym spojrzeniem gdy robię zakupy w galeriach to to, czy znajdzie się tam dla mnie sukienka, która kupi moje spojrzenie i serduszko.

Nie jestem znów jakąś zakupoholiczką jednak jak typowa kobieta uwielbiam wejść do sklepu tylko po to żeby obejrzeć i sprawnym okiem omieść aktualne i poprzednie kolekcje. A co jeśli trafie na jakaś fajną wyprzedaż. No przecież to prawie jak za darmo 😛

Oczywiście sukienki nie są u mnie noszone dzień w dzień, szczególnie że miałabym je dość szybciej niż zazwyczaj.

Z czym najchętniej łącze swoje stylizacje: staram się dobierać obuwie i torebki w tak i sposób by nie tylko podkreślały moją kobiecość ale również pokazały że nie boję się wyzwań i odważnych połączeń.

Świetną kompozycją dla mnie jest połączenie tego razem z pasami czy przepaskami, które na moje już wielokolorowa sukienkawprawione oko świetnie pasują. Staram się jednak nie przesadzić aby wyglądać naturalnie a moje ciało nie zmieniło wizualnie kształtu.

Jednak w przypadku lata faktycznie sezonowa szafa wypełniona jest różnokolorowymi, wielokształtnymi sukienkami i spódnicami. A także prawie ze jednobarwnymi koszulami. Tak , uwielbiam biel i wszystkie jego odcienie. Chociaż dla błękitu i szarości zawsze znajdę miejsce. I  uwielbiam tworzyć z nim różne kompozycje

I tak błękit i biel to jak już wiecie mój ulubiony kolor, znaczy dla mnie nie tylko czystość ale również porządek, którego jestem wielką fanką.

Moim zdaniem każda z nas, która uważa się za kobietę powinna, a nawet zmuszona jest do posiadania sukienki i szpilek. Bądź damą! Bądź pewna siebie, bądź piękna!

Pozdrawiam