Moda zaczyna się od butów.

Ostatnio do wpisu natchnął mnie zakup na https://zoio.pl/obuwie i stwierdziłam, że buty budują moją sylwetkę. Ostatecznie wpływając na stylizacje.

srebne błyszczące szpilki

Może nie jest to nic nowego jednak budowanie danych wyjściówek skupia swój element główny w butach. To tylko określa czy jesteśmy kobiecy, eleganccy, na luzie czy na sportowo.  Ostateczne montaż zawsze określa też okazje jaką chcemy wyrazić w chwili ułożenia naszego zestawu. Oparcie się tylko o sukienkę, spodnie czy koszulkę spełźnie na niczym gdyż odwracać uwagę będą nasze buty psując ostatecznie wizerunek. Dając jasno do zrozumienia że jesteśmy nie ogarnięci budując nasze cele na czystych przypadkach. Ostatecznie budując nas obraz jako niesprecyzowanego człowieka.

Komplety idealne.

Są pewne normy w ostatecznym rozrachunku dając jasno do zrozumienia „my tu jesteśmy na miejscu”. Nie łącz trampek z sukienką . W wieku 15 lat wygląda to super, jednak po dwudziestce takie zestawy są już nie na miejscu. W tym momencie pokazuj się jako dama, kobieta pełną piersią pokazująca że jest piękna i potrafi wyglądać perfekcyjnie. Trampki zachowaj na okazje nałożenia jeansów czy materiałowych spodni, czyli w momencie idealnego dopasowania. Fajnie kompozycje można tworzyć w spódnicach gdzie dobierzesz od szpilek, przez czółenka po botki. Wszystko co należy pamiętać że spódnica z marynarką to bardzo szykowny element , mający się dobrze w pracy niż na spotkaniu z przyjaciółmi.

czerwone butyInaczej zachowujesz się w ciuchach do pracy a inaczej w dresach w domowym zaciszu.

To my decydujemy o tym co jest do pracy a co idealnie na dom. Fajnie mieć elementy, które wpasujemy w styl roboczy, wtedy nawet nasze zachowanie stosunkowo się zmieni i będziemy trochę bardziej wysłowieni lecz jak ktoś mądry powiedział to co w pracy trzymaj w pracy. Nie myśl o pracy w domu. Dlatego pewne elementy garderoby, które zakładasz do pracy trzymaj tylko na tą okazje. Fajnie jest łączyć ze sobą luźne i wyjściowe rzeczy. To właśnie ten motyw powoduje najlepsze elementy

Pozdrawiam