Odsuń nudę na bok.

Jesień to nie zbyt przyjemna pora, która zmienia nasz wizerunek z przyjemnej lekkości w ciężki, ciemny lub zgniły odcień z gamy kolorów.

Odkąd zmieniłam nudną kurtkę na modny płaszcz z zoio był strzałem w 10 dając mi dobre poczucie wykorzystanej gotówki. Nie tylko daje mi odpowiednią ochronę przed zimnem, deszczem i resztą cudownych aur jesiennej pory. Do tego pozwolił mi na komponowanie na prawdę fajnych stylizacji i nadal pasuje do dziewięćdziesięciu dziewięciu procent mojej szafy. Daje mi odpowiednią lekkość, nadaje mi nowej świeżości i pozwala na osiągnięcie znacznie więcej efektu wow i noszenia na „rękach” czy językach niż standardowe jesienne stylizacje wracające każdego sezonu.

Odsuń nudę.

Jest to pewien algorytm, wbudowane w zachowanie całego społeczeństwa gdzie chowa się fajne kolory na rzecz nudnej ciągle powtarzanej mody na rzecz smutnej barwy. Dobieraj jasne kolory jak lekką i świeżą zieleń, żółć, niebieski. Pokazuj że można odmienić się na szczęśliwą nawet  w taką pogodę i nadal nosić się w perfekcyjnych stylizacjach. Fajnym dodatkiem będzie dobry dobór obuwia. Ja postawię tutaj na botki ponieważ jesień bywa figlarna i zmienia swoje nastawienie w ciągu kilku sekund. Ewentualnym dobrym zamiennikiem będą krótkie kozaczki, które nadal z płaszczem i jeansami dobrze się dobiorą w komplet. Śmiało można twierdzić że taki look wart jest milion dolarów, a może i więcej.

Nie konwencjonalizm ma swoje granice.

Musisz o tym pamiętać tak jak można zobaczyć w rozwiązaniach ZOiO że nadmierna ilość kolorowych elementów . Wszystko bowiem w komplecie wymaga idealnego dopasowania, gdy wybierasz kolorową sukienkę niech łagodnie przechodzi w coś jednak szarego lub pasującego do danej rzeczy. Wtedy moc jaką pokażesz będzie okrutnie przeolbrzymia.  Wszystko to sprowadzi się do kompletnego zestawu, który warto będzie upowszechniać i chwalić się swoim talentem.