Jak poczuć się modnie wiosną?

Wiosna potrafi nas zaskoczyć pogodą, która jest dość zmienna. Ale to dzięki pogodzie i przyrodzie możemy czuć się modnie wiosną.  To ona pozytywnie wpływa na naszą kreatywność przy tworzeniu stylizacji.Dajmy się ponieść stylizacjom jakie wpadną z promieniami wiosennego słońca do naszej głowy.

Co wybieram na wiosenne dni?

rześka wiosna w sukienceOd kiedy bawię się modą nie lubię czuć się szaro w swoich stylizacjach. Lubię jak w swojej szafie mogę wybierać spośród wielu kolorowych rzeczy. A tym bardziej aby wyglądać modnie wiosną wybieram kolory, które odwzorują przyrodę budzącą się do życia. Dzięki temu idealnie wkomponuje się w rześkie wiosenne dni. Sukienki według mnie są idealnym wyborem na wiosenne dni. Fantastycznie podkreślają naszą kobiecość, lecz również nie krepują naszych ruchów. Co pozwala nam podczas każdej pogody czuć się wygodnie. Temu też, w mojej szafie królują sukienki dzięki swojej funkcjonalności oraz łatwości dobierania do nich bluz jeansowe a nawet żakiety.  Więc z czystym sercem mogę polecić sukienki, na każdą pogodę. Najważniejsze jeżeli chcemy czuć się modnie  wiosną to musimy być sobą. Dzięki temu też zyskamy większą pewność siebie, a z pewnością to wpłynie pozytywnie na nas.

 

Oprócz sukienek co wybierać na rześkie dni?

stylowa wiosnaOprócz według mnie pełnych stylu sukienek, jeżeli jesteś zwolenniczką spodni. To według mnie idealnym rozwiązaniem mogą być cienkie sweterki, bluzki a nawet koszule. W przypadku koszul ciekawą propozycją mogą być spódnice,  z którymi koszule fajnie się komponują. Tworząc idealne stylizacje do biura a nawet biznesowe spotkania. Na wieczorne spotkania ze znajomymi proponowała bym cienkie sweterki, które ciekawie skomponują się ze spodniami. A pamiętajmy o tym, że wiosna potrafi nas zaskoczyć zmieniającą się pogodą. A sweterki zapewnią nas pewien komfort.  Dzięki takim połączeniom również możesz poczuć się w pełni modnie wiosną. Pamiętajmy, że to wiosna inspiracje mamy na wyciągnięcie ręki za oknem – to przyroda budząca się do życia.  Nie bójmy czerpać inspiracji z przyrody.