Dobre połączenia.

Hej, ostatnio wiele się dzieje w modzie. Z racji powolnej zmiany sezonu i końcu zimy warto stworzyć trochę więcej możliwości.

Ostatnio poluje na coś lżejszego. Dlatego zdecydowałam że kurtki wiosenne na zoio będą pierwszym elementem, który połączy dół z górą i przekonwertuje w przyjemnym stylu. Zwiedzanie różnych stron dla inspiracji nie jest zbrodnią a dosyć powszechnym. Powiem więcej nawet jest to potrzebne by zbudować nieco więcej stylu, możliwości i przyjemniejszy styl. Jeśli kochasz szpilki to połączenie kurtek wiosennych i szpilek będzie raczej dobrym zabiegiem i nie powinno nam zaszkodzić. Musisz jednak na sto procent co założyć pod kurtkę i co będzie ona ukrywać. Wywoływanie efektu szumu będzie tutaj pewnikiem.

To co planujesz?

Jakie snujesz plany na dobrą kreację? Chcesz być top topów czy raczej stylowa kobietą z nutką indywidualizmu. To wszystko to zawsze kwestia dobrego gustu i osiągnięć do jakich dążymy. Celując wysoko zawsze osiągniemy więcej niż planujemy. Dlatego w swoich kreacjach uwzględniaj kwestię dobrego smaku i gustu. Musisz jednak pamiętać że jeśli przesadzisz to sobie zaszkodzisz przez co nawet jeśli użyjesz najlepszej sukienki, najmodniejszych butów i stracisz więcej niż mogłaś zyskać. Dlatego zainteresuj się tym jeszcze z innej kwestii. Kwestii odpowiedniej  ilości dodatków i wyważenia wszystkich w taki sposób by kreowały  największy szum.

Kochasz kreatywność?

Bo to tylko nasza wyobraźnia i nasza budowa ogranicza nas do danych ubrań, danego stylu i danego fasonu. Używam kurtek na wiosnę, które tylko i wyłącznie użyją moją figurę i wyprofilują ją w taki sposób jaki ja bym chciała. Sprawdź ile możesz wykrzesać  z jednego prostego ubrania i że wcale nie musisz kupować nowej szafy i nowych kolekcji. Należy użyć dostępnych narzędzi i tego co masz by uwzględnić tu swoje kreacje. Najlepiej kreować tylko i wyłącznie takie kreacje które wiemy że się sprawdzą. Omijam nudne kreacje i nudne stylizacje, które zawierają standardowe elementy. Przecież wszystko musi nas wyróżniać.