Przygotuj garderobę na letnie stylizacje.

Pomału możemy rozpoczynać przygotowania naszej wakacyjnych stylizacji. Myślę, że już każda z nas a na pewno większość ma przygotowanych w swojej szafie faworytów. Dzięki którym poczuje się komfortowo. Jednak warto się zastanowić, czy nie brakuje nam jeszcze podstawowych rzeczy jakie mogą się nam przydać podczas wakacyjnych wyjazdów.

Wiklinowe szaleństwo w letnie stylizacje.

letnie stylizacjeZ pewnością, większość z nas zauważyła czy to na blogach modowych a nawet w sklepach słomkowe kapelusze oraz wiklinowe torby. Będące obiektem pożądań kobiet na nadchodzące lato. Takie dodatki z pewnością idealnie będziemy w stanie połączyć, ze znaczną częścią naszej szafy. Ale nie możemy zapomnieć o praktycznym zastosowaniu tych rzeczy. Słomkowe kapelusze idealnie nadają się do połączeń zarówno z szortami jak i sukienkami. Lecz również ogrywają kluczową rolę ochronną podczas opalania. Natomiast wiklinowe torebki świetnie oddają klimat lata. Dodatkowo w porównaniu do innych materiałów możemy do niej spakować potrzebne rzeczy i wyruszyć z nią na plaże. Warto wiedzieć, że takie plecione torebki świetnie komponują się ze stylami boho oraz retro.

Paski synonim morza.

paskiCo roku paski możemy spotkać w letnich stylizacjach. Nic dziwnego, przez to że są kojarzone z marynarzami idealnie pasują na letni urlop nad wodą. Oprócz tego są świetnym nawiązaniem do klimatycznej mody panującej w Paryżu. Bez znaczenia jest to czy swój wybór postawisz na prostą bluzkę w paski, która stała się kultowa poprzez wylansowanie przez największe marki w świecie mody. Czy może zwiewną sukienkę albo spódnicę z takim samym wzorem. Przez co paski możesz w dowolny przez siebie sposób wprowadzić do własnych stylizacji.

Buty na letnie wyjazdy.

buty na letnie wyjazdyOczywiście, że nie możemy zapomnieć o jednej z najważniejszych części kobiecej garderoby. Klimat lat 90 bez wątpienia nadal jest na topie. Przez co wygodne klapki oraz sandały są obecnie umiłowanym obuwiem wielu blogerek modowych. Oprócz tego nie wypada dla mnie nie wspomnieć o jakże wygodnych i ukochanych przez mnie balerin. Jednak tego lata wypada postawić na modele sznurowane. Gdyż różnego rodzaju sznurowania jaki i w strojach kąpielowych w tym sezonie są jak najbardziej na topie.