Polska złota jesień w połączeniu z trendami

Podczas prezentacji propozycji na jesień jakie przedstawili nam projektanci mogłyśmy zauważyć wiele ciekawych propozycji. Jednak pośród nich było wiele powrotów ale w nieco odświeżonym stylu. Dzięki czemu każda z nas będzie w stanie przygotować i odnaleźć propozycje idealne dla siebie.
modny wyglądWiele propozycji jakie udało się nam spotkać na światowych wybiegach pojawiło się, a możliwe że nawet posiadasz je w swojej szafie. Tegoroczną jesienią ponownie ogromnym powodzeniem będą cieszyły się skórzane kurtki. Bardzo możliwe że będziemy je nosiły oprócz jesienią to również i zimą. Dobrym przykładem i propozycją dla Pań lubiących zwrócić na siebie uwagę będą aviatorki bądź pilotki, które bez wątpienia przyciągną jesienią uwagę. Natomiast wiele podobnych i co najważniejsza tańszych propozycji można już znaleźć w sieciówkach oraz w sklepach internetowych. Warto przy okazji zaznaczyć, że wiele rzeczy jakie przyjedzie nam wybrać może okazać się także modnymi wraz z nadejściem nowego roku i sprawdzi się jeszcze wiosną.

Must have na jesień, które warto mieć w szafie

Obok tego, że jak wszystkie wiemy każdy sezon posiada kolory, które pozwalają wprowadzić odrobinę życia w stylizacje. Ale oprócz kolorów warto pamiętać o wzorach, tym bardziej w tej jesieni gdyż górują one nad kolorami. Swoją uwagę należy skierować na takie propozycje jak krata, paski oraz hit tegoroczny czyli kwiaty, które pojawiają się przez cały rok. Jednak ogromnym hitem jesienią może okazać się panterka, gdyż mogliśmy ją spotkać w wielu ważnych kolekcjach. Genialnie będzie się prezentowała jako total look, jednak dla kobiet tyko chcą nadać wyraz dla swojej stylizacji wówczas wystarczy postawić na dodatki dobrane ze smakiem właśnie w cętki. Wszystkie mamy dość dużo ciekawych możliwości oraz sposobów na to aby wyrazić siebie.
jesienne trendy
Obok kolorów i zarówno nie może zabraknąć propozycji, na które warto postawić na ten sezon a z pewnością po nie wrócimy. Mianowicie garnitur, który jest ciekawą propozycją dla wielu kobiet nie tylko na wyjścia do pracy czy spotkania. Dzisiaj możemy znaleźć wiele propozycji zarówno tych bardziej eleganckich ale także modele, które fantastycznie wypadną na co dzień.
Obok garniturów pamiętajmy o sukienkach ciekawą propozycją mogą być sukienki dzianinowe, które na chłodniejsze dni będą doskonałą propozycją. Powracając do kurtek skórzanych, warto powiedzieć także o innych propozycjach ze skóry na jakie warto zwrócić uwagę. Dokładnie chodzi o skórzane spornie, spódnice ale także o sukienki.
Przy okazji warto wspomnieć o okryciu wierzchnie jaki warto również przygotować na sezon jesień zima. Na jesień dobrym wyborem mogą być płaszcze, które możemy odnaleźć w wielu wersjach opierających się na panujących trendach. Jednak na zimę wypada wzbogacić garderobę w utrzymujące ciepło i ponownie powracające puchówki. Jak co roku zimą to właśnie one królują i wszystkie panie po nie dość chętnie sięgają. Jednak i w tym przypadku wypada zwrócić uwagę, że jeżeli podążając z trendami warto zwrócić uwagę na modele oversize.

Podsumowując moda jest dość zaskakująca, jednak wiele z nas możliwe że jest już przygotowane na nadejście chłodnych jesiennych oraz mroźnych zimowych dni. Pamiętajmy jednak o tym aby zadbać o to z czym łączymy poszczególne części naszej garderoby. Bo jak wiemy nasz wygląd ma ogromne znaczenie na to jak możemy zostać odebrane w różnych sytuacjach.