modny wyglad

Największe błędy w świątecznej stylizacji!

Święta zbliżają się coraz większymi krokami, więc część z nas już z pewnością ma stój skomponowany specjalnie na taką okazję. Druga część natomiast jeszcze nie miała głowy się zająć tym tematem, więc dobór stroju na świąteczne dni zostawia na ostatnią chwilę. Nieważne do której grupy kobiet należysz  – podpowiemy Ci, jakich błędów w świątecznej stylizacji należy unikać.

jak dobrze wyglądacKobiety mają to do siebie, że lubią dobrze wyglądać. Każdy komplement na ten temat nas cieszy, chociaż nie zawsze to pokazujemy. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, żeby dopracować nasz strój do granic możliwości, nawet jeżeli kompletujemy go dosłownie na chwilę przed wyjściem. Zwłaszcza wtedy zdarza się nam trochę za bardzo zaszaleć z naszym strojem i koniec końców nie wyglądamy zbyt dobrze. Nawet stroje zaplanowane dużo wcześniej mogą się okazać przesadzone. Podpowiadamy, jak nie powinna wyglądać nasza bożonarodzeniowa stylizacja!

Jak nie wyglądać w Święta Bożego Narodzenia?

Nikt nie jest nieomylny, więc nawet największej wielbicielce mody w przypadku doboru stroju odpowiedniego do okazji zdarza się nie trafić. Zbyt bardzo staramy się, żeby wyglądać dobrze, a w efekt tych działań jest daleki od zamierzonego. Jak więc nie powinna wyglądać nasza świąteczna stylizacja?

błedy w stylizacjiPrzede wszystkim, zdarza się nam nie dostosować odpowiednio stroju do okoliczności. W przypadku Świąt Bożego Narodzenia musimy pamiętać, żeby nie pokazywać zbyt wiele ciała. To zdecydowanie nie jest odpowiednia okazja do takich działań. I przesadzając w drugą stronę – chociaż wszystkie kochamy dresy, to nawet ich wygoda nie jest uzasadnieniem wyboru takiego stroju na świąteczny obiad.

Idąc dalej – zdarza się tak, że zbyt wiele świątecznych elementów chcemy upchać do naszej stylizacji. W efekcie zamiast uzyskać piękny, typowo bożonarodzeniowy strój, wyglądamy co najmniej zabawnie. O ile rzeczywiście możemy zgodzić się, że zieleń choinki, czerwień mikołaja, czy złoto pierwszej gwiazdki rzeczywiście są kolorami iście świątecznymi, to łączenie ich razem może się okazać prawdziwą katastrofą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *